Červenec 2008

Zase nápisy...

25. července 2008 v 12:14 | Avilan

Zase jsem se hrála... Mno, jako vždy...

Text Generator
Text Generator
Text Generator
Text Generator
Text Generator
Text Generator

Rohirrim

24. července 2008 v 12:56 | Avilan

Rohirrim

Tohle je strašně nádherné...

Nazgůl...

23. července 2008 v 14:56 | Avilan

...útočí na Minas Tirith


Soundtrack 1

23. července 2008 v 14:52 | Avilan

Animace

23. července 2008 v 14:14 | Avilan

Společenstvo 1

23. července 2008 v 13:58 | Avilan

Řetězák 1

23. července 2008 v 13:03 | Avilan
Tvá klávesnice.... Chicony
Myš.. Microsoft
Repráky.. Star
Webka.. nemam :(

Smajlíci 1

23. července 2008 v 12:55 | Avilan

Rychlost...

22. července 2008 v 15:29 | Avilan

Geparda...


Záhada lidského mozku

22. července 2008 v 15:18 | Avilan
Napište do komentů, jak jste to přečetli...

Film

22. července 2008 v 14:12 | Avilan

Od bandy trotlů


Fotky 3

22. července 2008 v 12:58 | Avilan |  Vlci Fotky


Fotky 2

22. července 2008 v 12:49 | Avilan |  Vlci Fotky

Fotky 1

22. července 2008 v 12:42 | Avilan |  Vlci Fotky
vlk cerny

Info

22. července 2008 v 11:06 | Avilan
Zdarte lidičky. Pač nechci, abych tu měla hafo moc rubrik, tak si dělám rozcestníky... Bylo by to tady nepřehledné a to nechci...
Třeba u filmů mám rozcestníky... Zvlášť když mají víc dílů. Pak bych tam měla tolik článků, že bych ani sama nevěděla, který kam patří... Rubrik chci mít jen pár nebo prostě tolik, aby to bylo ještě přehledné.Však ten, kdo chce hledat info nebo obrázky si to vždycky najde...
Vaše Avilan

Děj Na konci světa...

22. července 2008 v 10:32 | Avilan |  Info 3

Děj posledního dílu...

Ačkoli svérázného Jacka Sparrowa v podání Johnnyho Deppa spolkla na konci předcházejícího dílu s názvem Truhla mrtvého muže mořská příšera Kraken, podaří se ho jeho přátelům vysvobodit ze záhrobí. Napjaté očekávání příznivců filmových pirátů se nyní ovšem soustředí na to, jak se to podaří.
"Jako vždy má na té ztřeštěnosti Jack vlastní podíl," říká tajemně režisér Gore Verbinski. "Je zajímavé, co s ním udělá osamělé uvěznění. Jestliže byl jeho mozek předtím vysušen sluncem, nyní je vymražen," naznačuje.
V příběhu spojí své síly Jackův romantický rival Will Turner, kterého hraje opět Orlando Bloom, a jeho družka Elizabeth Swann (Keira Knightley) se zlým kapitánem Barbossou, překvapivě obživlým na konci druhého dílu.
Dobrodružná cesta zavede diváky do Šanghaje 18. století, aby hrdinové zachránili vzácné mapy od čínského pirátského velitele Sao Fenga (Chow Yun-Fat). Mapy vedou na konec světa, kde se lodi řítí do podsvětí.
Will, který je podle svého představitele Orlanda Blooma "příliš dobrý na to, aby to byla pravda", má ovšem tentokrát poněkud vychytralé motivy. "Otázka je, proč potřebujeme Jacka Sparrowa zpět? Odpověď se ukáže právě v tomto dílu," říká Bloom. Postavě samotné "trochu temnější" charakter podle něho prospívá. "Je hodný, ale chce být špatný," přiznává.
Podobný osud postihne i další hrdiny. "Je tam zrada na zradu," upozorňuje Verbinski. "Shromáždění pirátských vládců je jako špatné rodinné setkání, kde chce každý s každým vyjít. Můžete cítit tu psychózu. Je to jako akvárium plné žraloků," popisuje jednu ze scénaristů. Nově se projeví například i čarodějnice Tia Dalma (Naomie Harris), která nakonec opustí svůj močál, aby vyjevila svou vlastní záhadu.
Kytarista britské skupiny Rolling Stones Keith Richards se objevil jako otec Jacka.
Stručně...
Jacka vysvobodili. Will se dozvěděl, že Elizabeth chtěla Jacka zabít. Při shromáždění pirátských vládců je Elizabeth díky Jackovi prohlášena za krále... Navrhne boj proti nepřítelovi... Ostatní to musejí přijmout... Bojují bojují a nakonec Davy Jones probodne Willa. Will pak s Jackovou pomocí probodne Davyho srdce a stane se kapitánem Bludného Holanďana...

Děj Truhly mrtvého muže

22. července 2008 v 10:23 | Avilan |  Info 2

Popis děje:

Kapitán Jack Sparrow je znovu lapen ve spletité síti záhrobních intrik. Prokletí Černé perly se mu sice podařilo zlomit, avšak nyní musí se svou posádkou čelit mnohem děsivější hrozbě - ukáže se, že Jack se upsal krví legendárnímu Davymu Jonesovi , který je vládcem oceánských hlubin a kapitánem tajemné lodě BLUDNÝ HOLANĎAN, jíž se v rychlosti a schopnosti rychlého zmizení nedokáže vyrovnat žádná jiná loď. Pokud se Jackovi nepodaří najít způsob, jak se z této faustovské dohody vyvázat, bude nucen strávit celý posmrtný život jako otrok v Jonesových službách. Překvapivý vývoj událostí přeruší svatební plány Willa Turnera a Elizabeth Swann, kteří se znovu ocitají ve víru Jackových dobrodružství, během nichž dojde na strhující souboje s mořskými monstry, nepřátelsky naladěnými ostrovany a výstřední věštkyní Tiou Dalmou a dokonce i na tajemné setkání s Willovým dlouho ztraceným otcem Štruplem Billem.

Mezitím si nemilosrdný lovec pirátů lord Cutler Beckett z Východoindické společnosti začíná brousit zuby na bájnou Truhlu mrtvého muže. Dávná legenda praví, že ten, kdo se truhly zmocní, bude moci ovládnout Davyho Jonese a celou jeho posádku - a Beckett chce této obrovské síly využít k tomu, aby jednou provždy očistil Karibik od všech pirátů, kteří jej křižují. Časy se mění a skutečnými loupeživými piráty se pomalu stávají draví obchodníci a úředníci… zatímco staromódním bukanýrům jako je Jack, kterému jde především o dobrodružství a nespoutaný způsob života, hrozí vymření...

Děj

22. července 2008 v 10:20 | Avilan |  Info 1

Piráti z Karibiku prokletí Černé Perly...

Popis děje: Třpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Jeho idylický život se však razantně změní ve chvíli, kdy se lstivý kapitán Barbossa zmocní jeho lodi Černá perla a napadne město Port Royal, odkud unese guvernérovu okouzlující dceru Elizabeth Swann. Její kamarád z dětství Will Turner se spolu s Jackem vydává na palubě nejrychlejší lodi britské flotily na odvážnou výpravu za záchranou Elizabeth a ukradené Černé perly. V patách je jim Elizabethin snoubenec, sympatický a ctižádostivý Commodore Norrington. Will ale netuší, že je Barbossa i s celou svou pirátskou posádkou pod vlivem prokletí, které jej odsuzuje k věčnému životu ve světě nemrtvých a každou noc jej proměňuje v živého kostlivce. Kletbu může zlomit pouze vrácení ukradené části prokletého pokladu na jeho původní místo. Posádky obou lodí se vydávají vstříc vzrušujícímu střetnutí s Barbossou na tajemný ostrov Isla de Muerta. Když pak pozvednou své meče k souboji s obávanými piráty Karibiku, je v sázce Jackova pomsta, Černá perla, zapomenutý poklad, zlomení kletby nad Barbossou a jeho posádkou, osud britské námořní flotily a v neposlední řadě také životy našich statečných hrdinů.

Fotky z trojky

22. července 2008 v 10:14 | Avilan |  Fotky 3

Nějaké ty fotky...

22. července 2008 v 10:12 | Avilan |  Fotky 2
Taken from Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
Taken from Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
Taken from Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
Taken from Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
Taken from Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
Taken from Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
Taken from Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
Taken from Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
Taken from Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
Taken from Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
Taken from Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
Taken from Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
Taken from Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest

Fotky...

22. července 2008 v 10:10 | Avilan |  Fotky 1