Březen 2011

6. V lese nalezená cesta

30. března 2011 v 15:52 | Avilan |  Kivestas
Melody se rychle vydala ven, Michael ji následoval. Oba byli v úžasu. Před očima se jim naskytl nádherný pohled. Hned za jeskyní poletovali krásně barevní a velcí motýli, potulovali se kolem nádherných květin, které nikde ještě neviděli, sem tam zahlédli proběhnout malého zajíce, v dáli mezi stromy srnku se svými děťátky. Všude kolem byl listnatý les, v dálce slyšeli téct řeku. Zpěv poletujících ptáčků působil velkolepě a mírumilovně. Nejdřív nechápali, kde se ocitli, ale pak jim vše došlo. Jsou v Kivestas!

Inheritance

26. března 2011 v 8:44 | Avilan |  Info atd... Eragon
Žádné Eldunarí, ale Inheritance (dědictví, odkaz, podle toho, jak to u nás přeloží) bude název závěrečného dílu Odkazu dračích jezdců od amerického spisovatele Christophera Paoliniho, který první díl této čtyřdílné ságy začal psát jako patnáctiletý kluk, a jen díky tomu, že jeho otec vlastnil nakladetství, tato kniha viděla světlo světa. Brisingr (3. část) se stala v Americe Bestsellerem a během prvního dne vydání se prodalo přes 550 000 výtisků. A počítá se s tím, že na toto číslo by měla čtvrtá kniha zaútočit. Ale konec hloupostí, jde se na věc.

Kopírujete?

19. března 2011 v 10:24 | Avilan |  Blog
Tak mě napadlo, když jsem včera psala článek na téma týdne "kouření", že jsem jeden čas chtěla mít autorský blog. Dokonce jsem si založila další blog, ale téměř nikdo tam nechodil a já nechtěla trávit měsíce přidáváním člůnků, aniž by je někdo četl a na blog někdo zamířil. A tak jsem se opět plně věnovala tomuto blogu. Třeba mi jednou rupne v bedně, smažu všechny staré články z počátků existence tohoto blogu, doplním chybějící zdroje a začnu psát jen autorský blog, jenže i tak pochybuji, že by mě tam vzali, přeci jenom tady mám hodně obrázků a zkopírovaných informací (i když se zdroji!).

Zabiják

18. března 2011 v 19:19 | Avilan |  Moje kecy...???
Nějak se mi ještě nechce vypínat počítač, a už vůbec ne jít dočítat posledních deset stránek Olivera Twista, protože jsem vážně umírala, když si tam pes roztříštil lebku, to bylo opravdu moc. Ale teď ke článku. Nějak mi to nedalo a já musím napsat na toto téma pár slov.

Design 0.2

18. března 2011 v 16:15 | Avilan |  Blog
Mohli jste si všimnout, že blog má opět nový kabát. Chtěla jsem jarní, svěží barvy, ale to se mi nějak nepovedlo. A asi to bude tím, že venku už pár dní prší a je tma, tudíž se nedivím, že je blog téměř černý. Trvalo mi to celkem dlouho, ale stejně si myslím, že Vám to zase nebude sedět a já už vážně nevím, jak to mám jinak "rozřezat", jak říkají (píší) Sinai a Lawiane. Ve výsledku by design měl vypadat takto:

400 milionů dolarů

15. března 2011 v 17:22 | Avilan |  Plavba jitřního poutníka
Jenom v rychlosti. Asi vidíte, že články nepřibývají a já nedělám ani design. A to z jednoduchého důvodu. I když mám prázdniny, tak nemám až tolik času na počítač. Buď čtu povinnou četbu (teď je to Oliver Twist) nebo jsem pryč. A příští týden bude zajímavý, takže to taky neudělám design. Ale snad ho po kousíčcích udělám. A teď zpět k nadpisu.
Dámy a pánové, Jitřní Poutník už překonal hranici výdělku 400 mil dolarů!

Bláboly

13. března 2011 v 9:24 | Avilan |  Moje kecy...???
U nás máme tento týden prázdniny, takže následující program zněl: S kámoškou jít běhat nebo hrát badboš nebo volec. Včera byl na řadě badboš - samozřejmě, foukal vítr jak o závod :D. Tak jsme vytáhly balón a ten nám samozřejmě vítr taky unášel, ale to se už dalo a byla to sranda. Dneska deme na fotbal, ale počasí vypadá všelijak...
Asi všichni už víte, co se stalo v Japonsku. První, co mě napadlo: Kterých zabedněných volů může napadnout stavět jadernou elektrárnu u litosférických desek!!!!
1) Zabíjejí delfíny http://www.takepart.com/thecove

Anna - 13. září 2009 - Creation - UK premiéra

12. března 2011 v 10:46 | Avilan |  Anna Popplewel fotky
Zjistila jsem, že kromě fotek Gee a Bena tady moc dalších nedávám a tak jsem se rozhodla sem dát nějaké fotky Anny, protože tady skoro žádné nemám.
Jsou to fotky z filmu Creation (nevím jestli jsem to měla překládat, je to jednoduše o životě Darwina). Když jsem se dívala na fotky z filmu, tak jsem ji tam nikde nezahlédla, tak se asi podívám rovnou na celý film.
A už k těím fotkám...Jitřní Poutník v Japonsku - propagace

6. března 2011 v 9:25 | Avilan |  Plavba jitřního poutníka

Fotky z propagace Jitřního Poutníka v Japonsku. Už víte o tom, že Poutník zvítězil v anketě nejpodceňovanější film roku 2010? Takže nemusíme být tak zklamaní, že všichni kritici VDT odsoudili, protože lidi to vidí jinak :)


A teď už k těm fotkám. Je na nich Gee a Ben.


Motanice

3. března 2011 v 14:21 | Avilan |  Moje kecy...???
Co může být horšího, než když se naučíte osm stránek do Dějepisu slovo po slově, jméno po jménu, datum po datumu, a Vaše učitelka je natolik tupá, že dá do testu takové otázky, které ze třídy skoro nikdo nepochopí a vy dostanete blbou známku jenom kvůli tomu, že ona je kráva? Asi nic horšího být nemůže.