Červenec 2011

9. Havran

23. července 2011 v 10:15 | Avilan |  Kivestas

Dalšího rána se Melody nemohla vyhrabat z postele. Ke všemu začalo pršet. Zanedlouho se přemohla, oblékla si černé tepláky, modré triko a vyrazila na snídani. Ani se neobtěžovala učesat vlasy. V jídelně nikdo nebyl, proto se šla podívat do obývacího pokoje, kde také nikoho nezastihla. Podívala se tedy do kuchyně, jestli na lednici není nějaký vzkaz. A byl!

Ztracená v čase

16. července 2011 v 10:53 | Avilan |  Moje kecy...???
Samé žvásty a bláboly. Nemám čas, nestíhám zapnout kompl. A sere mě to? Ne! A proč? Protože prostě nesere a to je hlavní. Ráno vstávám skoro o půl paté kvůli brigádě. Tam jenom sedím a dělám kraviny. Nadepisuju jakésik papíry číslama a písmenkama a ani nevím, co to je. Nebo ty papíry třídím nebo tam nějaké papíry zařazuju nebo si sednu ke komplu a cvakám tam další písmenka a čísílka. A ta písmenka a čísílka se potom odepíšou ze skladu. A když se nudím, tak mi hodí do rukou papíry a jdu se projít na dílnu, kde mě pak někdo stejně jednou zdrbe, že nemám brýle nebo pracovní boty, pač jsou tam na bezpečnost jako strážní psi. No jo, je to americká firma, co chcete od takových úchyláků bez vlastní historie, od lidí, kteří se do všeho serou a pak se diví, že na ně útočí teroristi. Ale to je jedno, i kdyby se Amerika potopila, se mnou to nehne.

8. Tvým osudem je smrt

3. července 2011 v 9:10 | Avilan |  Kivestas"Zdá se mi to, nebo na někoho čekáte? Ráda vám toho dotyčného zavolám." Řekla Melody nervózně a chtěla se otočit, aby byla opět v jeskyni, protože tyto osoby by se dobrovolně do Kivestas nevrátily.

Jenže než se jí to podařilo, nějaká čarodějnici s bradavicí na špičatém nose ji chytila a přitáhla blíž k sobě a ostatním.

"Ty jsi ta, kterou chceme. Pán bude mít obrovskou radost, že jsme mu tě chytili."