Leden 2012

Ztracená v realitě...

30. ledna 2012 v 18:21 | Avilan |  Moje kecy...???
Zřejmě jste si všimli, že jsem se tady zase moc dlouho neozvala, nebo spíš jsem se neukázala, i když ve škole byl už pohov. To sice zase končí, ale to je jedno. Ale zaujalo mě téma týdne - zouvalství. Jo, občas jsem totálně zoufalá, jako zrovna teď. Ale ne až tak moc, bývá i hůř. A nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř! A to platí taky vždycky. Ale nebudu tady filozofovat. To stejně nemá cenu. Ale víte co je nejvíc úžasné? Že příští týden máme prázdniny - někteří.. A budou totálně "prosrané", což se děsně vyplatí! Ach, ta škola - ať ta normální nebo ta motorisovaná... Ale to je jedno, stejně se na všechno budu dívat až na poslední chvíli o víkendu, pač si nebudu kazit prázdniny. Jenže jak má člověk stihnou za dva dny naučit se do dvou předmětů a do dalšího přečíst a vypsat čtyřicetistránkovou kapitolu? A k tomu se ještě naučit nějaké otázky do autoškoly? Teda do hnusu? Jo, je to hnus, protože mi bere akorát čas! A nervy!

Innocence...? Never!

22. ledna 2012 v 14:51 | Avilan |  Moje kecy...???
Občas by mě zajímalo, kdo tahle témata vybírá. Co se dá na "nevinnost" napsat? Maximálně to, že se na to dneska už nehraje. Tohle je vážně divné téma. Co je v dnešní době nevinné? To by mě teda zajímalo. Takže přejdu rovnou k věci, kterou jsem Vám dneska chtěla napsat... Jediné, co je nevinné, je Finsko!Menší ohláška!

20. ledna 2012 v 19:02 | Avilan
Ale tak lidi, víte jak... Sice tento týden jsem psala akorát zempl a znovu čtvrtletku za matiky, ale prostě se mi nechtělo.. Jsem totálně vyřízená... Ale totálně... Ve škole je nuda, jenom se válím na lavici, hledím do zdi, nebo si dotáhnu knížku a čtu. No, fakt sranda. Nebo mám autoškolu, což taky zabije půlku dne, když jedem rovnou s kámoškou... A kdo to kde viděl, aby byly dny tak nudné? Potom dojdu domů, jdu si dát kafe, zapnu kompl a zas se nudím. Nebo nejdu domů, ale do tanečních, nebo do autoškoly nebo do hudebky a to je tuplem zabitý den. Nebo jdu shánět po městečku dárky do tomboly. To taky včera zabralo hodinu. No, das ist super! Jo, nesnáším něminu. Je to hnusný jazyk a já se ho odmítám někdy v budoucnosti líp naučit. Jo, je mi to fuk!

Zabila ho Offem!

14. ledna 2012 v 18:58 | Avilan |  Moje kecy...???
Jo hrabe mi... Ale zabila jsem ho Offem!!
Píšeme v pondělí zemák.. A PaP (Pedagogiku a psychologii). V úterý píšu znova čtvrtletku z matiky. V pondělí a ve středu jízdy. V úterý taneční. V sobotu soustředění s tanečním. A víte co? Já ho zabila Offem!