Únor 2012

Ještě žiju...

26. února 2012 v 13:09 | Avilan |  About me...
No, jak začít? Dlouho jsem tady nebyla, ale všechno má své důvody... Od autoškoly až po školní ples. Ale teď se mi to zrovna moc rozepisovat nechce. Ale jedno Vám stejně musím napsat. Minulé úterý jsem zvládla závěrečky! To se ale nečekalo... Ale je tomu tak xD Lidi, jsem řidič! Což zní velice zajímavě. V pondělí si jdu zažádat o řidičák, beztak zas budou chtít miliony dalších věcí, takže tam budu muset letět ještě jednou. No, a další věc. Školní ples. Čekala jsem, kdo ví jak to neposerem, ale kupodivu se nám náš vstup podařil. Sice mi z těch tisíců koleček valčíku už totálně blbla hlava, protože nevěděla kde je, ale trochu poklidnější tango, i když se složitější choreografií to dalo do kupy.

Jak mi ztuhl úsměv na tváři!

6. února 2012 v 21:28 | Avilan |  Moje kecy...???
Aneb jak mi Ferda, ten úžasnej, hodnej, malej kocourek znepříjemnil život... Prosím, pokud ještě někdy budu hovořit jako o roztomilých stvořeních, hodňoučkých a slaďoučkých, dejte mi prosím virtuální facku. Jsou to tak vtipná stroření, při jejich počínání člověk neregistruje nic jiného. A tak se stalo, že jsem se smála maličkému Ferdikovi, jak se mi protahoval na stole, neobezřetně se otáčel a stůl mu přestal stačit. Co se pak stalo? Totální katastrofa, které jsem se prvních pár vteřin, dokud mi přítomná kámoška, která mi barvila vlasy neřekla, že slyší něco syčet. A pak mi opravdu ztuhl úsměv na tváři. Lidi, ty kočky jsou vážně šílené. Takže teď schovat stopy před tátou a celou katastrofičku s mámou v nadcházejících dnech zakamuflovat.

Seňor Tom vs. Ferda

4. února 2012 v 15:03 | Avilan |  Moje tvorba...
Ano ano. Nadpis Vám toho asi hodně říká, co? No, alespoň Vy, kteří sem chodíte a čtete si mé články, tak víte, oč de. O moje kočky - šílená to stvoření, která dělají jen samé blbosti a nesmyslné věci, ale bez kterých by byl svět zase o něco chudší a smutnější.