Červenec 2012

Dvakrát do stejné řeky...

20. července 2012 v 20:05 | Avilan |  Moje kecy...???
A někdo i třikrát..

Vím, dlouho jsem tady nebyla, ani o prázdninách xD Ale to víte.. Brigáda, další zájmy.. Když se člověk dostane na kompl, dělá pracáky do litošky pač ve školním roce by se mu nechtělo...Nebo si jenom tak de do bazénu... Když je hnusně, zalehne s knížkou nebo paří hry. Ale když dojde utahaný z práce tak jednoduše nemá na nic náladu.

The Words - Herci a děj

6. července 2012 v 10:18 | Avilan |  Ben Barnes info
Po předchozím zvěřejněném článku a jeho ohlasech jsem se rozhodla, že posháním něco víc o filmu The Words, ve kterém hraje kromě Bena třeba Jeremy Irons, kterého můžeme znát jako Broma z nezdařeného filmu Eragon.
Premiéra tohoto thrileru v ČR je naplánovaná na 22. 9., což mi připomíná, že od 24. bo kdy jsme v Praze, takže by bylo super ten film vidět tak brzy :). Ale zpět k filmu.

Herecké obsazení:

The Words - Trailer

3. července 2012 v 11:49 | Avilan |  Ben Barnes info
Dlouho jsme se nedívala na nějaké novinky okolo herců z Narnie, ale dneska jsem zabrouzdala sem a co nevidím... Trailer k filmu, ve kterém má Ben jednu z hlavních rolí (vedlejších hlavních xD nebo jak to mám nazvat). A kdo ze známých herců tam ještě hraje? Jeremy Irons. Člověk jej nějakou tu dobu nevidí a pak si všimne, jak zestárl (sakra, to jsem i já tak zestárla?)
Pokud nechcete dál číst a jste pouze zvědaví na onen trailer, který mě mimochodem celkem zaujal, klikněte zde. Je to odkaz na fb, máte k tomu české titulky.