Září 2012

I don´t care...

29. září 2012 v 19:57 | Avilan |  Moje kecy...???
Téma týdne.. Jak se koukám, píšu jenom pořád tyto články - téma týdne..
Jenomže to znáte.. Škola, nervy doma atd. Na blog nemám čas. Nebo se mi nechce nic psát, hledat. Ale měla bych to napravit, aspoň pátky večer, když jsem doma a nudím se, bych mohal něco sesmolit. Dneska je venku hnusně, tak jsem doma, místo abych byla úplně někde jinde, s jinou osobou... A co je mi vlastně jedno a co se nestarám?


"A stejně věřím na víly!"

22. září 2012 v 9:08 | Avilan |  Moje kecy...???
Jo, po třech týdnech se ozývám s článkem. Tentokrát zase s tématem týdne! Ale nejdřív k tomu, jak probíhaly poslední dny, důvody mé absence na tomto blogu a pak se konečně dostanu k tématu. Nemůžu jenom tak, bez anotace začít psát o vílách, když ani nevíte, co se mnou bylo a co se dělo. Tak rychle na to, bude to zkratkovitě :)

A už zase...

2. září 2012 v 9:59 | Avilan |  Moje kecy...???
No co asi... Škola! No to je hnus. Válím se po zemi, plížím se po šutrech, bude to jako v zákopech!
Myslíte si, že je to zdravé? Já teda ne... Dva měsíce doma, dva měsíce válení (kromě brigády) a zase máme jít na tu vojnu? Sice se říká, že je lepší chodit do školy než do práce... Ale to byste nejdřív museli vědět, jak aspoň bude vypadat vaše pekelná maturita! Jo, je to peklo.. Peklo je hnusná věc. Na peklo se nedá nijak připravit (asi jedině meditací a nějakými bla bla bla zaříkáními, ale na to se nehraje).

A víte, jak bude vypadat mé zítřejší ráno?