Leden 2013

Big changes

26. ledna 2013 v 15:28 | Avilan |  Moje kecy...???
Máte rádi změny? Nemáte z nich stresy? Já jo... Jenom nevím, v jakém směru - jestli v pozitivním nebo negativním. Jedna věc je však jasná - změny jsou zajímavé. A proč? Protože náš život mění (nečekaně), stereotypy se mění a my si uvědomujeme podstatu bytí. Nebojte, nebudu tady filosofovat, na to vážně nemám patřičné vzdělání a už vůbec ne náladu. Ale jenom ve zkratce - určité změny jsou dobré, některé jsou totálně víte na co...


Nightwish - Dark chest of wonders

19. ledna 2013 v 11:28 | Avilan |  Klipy
Největší zlo.. Učit se a mít zaplý kompl. Je jasné, že pak člověk dělá všechno, jenom se neučí. A proč se učím v sobotu? Učila jsem se i včera, ale to jsem jenom dopsala seminárku. Chybí mi už jenom rozdat dotazníky a něco o tom napsat a konec zvonec.. A dneska se učím příklady do chemie a odpoledne mám v plánu asi deset otázek do bioly. V pondělí jsem vyvolaná z bioly, budeme všichni zkoušení z chemie, v úterý píšu opravku na příklady z chemie a ve středu jsem zkoušená ze semináře v biole.

Seznam věcí, které nesmí chybět u výpravy na pustý ostrov

1. ledna 2013 v 10:05 | Avilan |  Moje kecy...???
Eh, už jen to téma "co si vzít s sebou na pustý ostrov" je zavádějící, protože by mě zajímalo, kdo by dobrovolně šel na pustý ostrov. Nepočítám-li různé trapné televizní soutěže. Ze všeho nejdřív bych všem svým věrným blogerům, kteří navštěvují tento blog i ve slábnoucím období publikace článků a aktivity a i všem ostatním blogerům vše nejlepší do nového roku. Jak jste vůbec slavili? Já si silvestrovké oslavy představovala až do poslední chvíle jinak, ale co naděláme, že?