Listopad 2016

Vehicle of spirit

21. listopadu 2016 v 19:31 | Avilan |  Nightwish
Nightwish již brzy vydají nové DVD - Vehicle of spirit. Bude se jednat o záznam písní z některých koncertů, například z Wembley nebo Tampere.
DVD vyjde přesně 16. 12. 2016, tedy těsně před Vánoci.

Chystáte si jej pořídit a udělat si radost pod stromečkem?


Ameriko, Ameriko...

9. listopadu 2016 v 11:13 | Avilan |  Mé myšlenky
Asi není nutné více popisovat, o čem chci psát - volby v USA.

Nejsem nijaký politický nadšenec, nesleduji prakticky ani politické dění u nás (nemám na tu šaškárnu čas, stejně všichni jenom naslibují a jakmile si sednou zadkem na vyhřátou židli, tak už je lidi a sliby nezajímají, hlavně, že mají jisté svoje penízky). Ale stejně mi to nedá a napíšu pár vět.


Fajn brigáda

2. listopadu 2016 v 10:36 | Avilan |  About me...
Nějak mě chytla psací nálada. No, nejspíš to bude tím, že tu přede mnou zrovna leží zápisky do mikrobiologie a mám otevřenou prezentaci o fotosyntetizujících bakteriích a nějak se mi do toho nechce. Už jsem stihla vyprat ručníky, dát myčku a protože mám všechny hrnce v ní, tak si ani nic ukuchtit zatím nemůžu, takže jediné místo, kde můžu prokrastinovat, je blog. Jo, mohla bych si jít ještě psát s kámošema na fb. Ale to si nechávám na odpoledne a večer, až budu v práci.
A o práci bych se chtěla trochu rozpovídat.Podzim ve všech barvách

1. listopadu 2016 v 23:27 | Avilan |  Mé myšlenky
Podzim je pro mnohé lidi obdobím plným depresí a smutku. Ostatní lidé naopak podzim milují pro jeho pestrost a barevnost. U mě je vždycky cestička někde ve středu. Mám ráda barevné listí, den na chvíli prozářený sluníčkem. Na druhou stranu nevím, jak se obléknout. Jestli když si dám odpoledne podzimní kabátek, jestli mi večer, když půjdu z práce, nebude zima. Navíc jsem typ člověka, co má rád déšť jenom za oknem. Miluju, když si zapálím svíčku, uvařím čaj nebo kafe a venku prší. To se mi asi nejlíp učí. Ale při představě, že do toho deště budu muset jít, se mi dělá šoufl. Většinou fouká silný vítr, takže Vám je deštník skoro na nic. Navíc v Brně plném lidí pořád někomu s tím deštníkem uhybat, to taky není ono. Z barevného listí se na zemi stane břečka.

Ale zrovna teď mi hezky svítí do pokoje sluníčko, popíjím čaj a přemlouvám se k dalšímu učení. Odpoledne jdu totiž do práce.

A jak to máte s podzimem Vy? Máte ho rádi? Co máte na podzimu nejradši a co naopak na tomto ročním období nenávidíte?