Když lidé uctívají hloupou pipinku

21. června 2017 v 8:56 | Avilan |  Moje kecy...???
V rámci prokrastinace narazíte na opravdové skvosty, co se youtube týče. A to jsem si myslela, že youtube moc neřeším, ale tohle je fakt tak vtipné.. Spolužačka mi občas pošle nějaké video, na které mám mrknout. Někdy pak mrknu i na jiná videa od daného člověka. A pak zjistíte, že lidé dneska uctívají opravdové idioty.


A kdo že je podle mě ta hloupá pipinka? Dám Vám pár nápověd!

Neví, z čeho je věc, kterou chce propagovat a prodávat.
Je proti týrání zvířat, až když jí xx lidí řekne, že týrání je špatné.
Nechá si udělat umělá prsa a pak hlásá - Mějte se rády takové, jaké jste!

Už víte? Je to přece Týnuš!


Promiňte, ale ta holka je fakt poděs. Je jí málo přes dvacet a myslí si, že sežrala moudrost světa. Navíc je to chudinka, které jenom všichni chtějí ublížit. A lidé, kteří s ní nesouhlasí, jsou prý ovce bez vlastního názoru a bez kapky rozumu.
Na popud jednoho komentáře u mého článku o Youtube, jsem se podívala na pár videí od Kovyho. Nebe a dudy, doslova. Ten člověk má fakt ucelené názory a mnohdy si řeknu - wow, má pravdu. No, teda, to by mi nikdy nedošlo! Zatímco u Týnuš si jenom se smíchem řeknu - holka, ty jsi fakt hloupá!

Vezměme to pěkně od začátku.

Někdy dávno prý hodila na instagram fotku z nějaké módní přehlídky, kde modelky předváděly kožichy, byla tam v rámci spolupráce. A ona u té fotky napsala něco ve stylu, že ty kožíšky jsou luxusní a nevím co ještě. Samozřejmě se na ni vrhlo tisíc padesát lidí, co jí tam nadávali, že podporuje týrání zvířat. Pak najednou obrátila, jako že ona je hloupoučká naivní holčička, která neví, jak se takové kožešiny ze zvířátek vůbec získávají a že by nikdy vědomě nepodporovala týrání zvířat!!! Dámy a pánové, tohle snad ví i malé děcko.

Snad je každému jasné, že téhle holce jsou nějaká zvířata ukradená. Jediný důvod, proč obrátila, bylo, že pokud by dál podporovala výrobu kožešin, že by přišla o sledovanost a fanoušky. Jistě, určitě mnozí z nás máme doma něco z kůže, ne všichni jsou vegetariáni a mnohdy si ani neuvědomíme, že daná věc je z kůže, ale dneska přece existuje tolik replik... Ale je přece nemístné, aby někdo, kdo má už nějaký vliv, podporoval tento průmysl. Vždyť se na ni dívají i děti a protože ty mají své youtubery jako modly, tak pak přebírají jejich názory. A pokud si budou děti myslet, že je špatné to, že někdo někoho odsuzuje kvůli kožešinám a že ty kožešiny jsou až na druhém místě... Tak to prostě není dobře. Děti by se přece měly vychovávat k tomu, aby měly rády zvířata a aby měly nějakou představu o tom, že chovat lišky atd v malé kleci s pletivem místo dna je špatné a ne aby za tím viděly jenom to, že někdo je ošklivý na jejich modlu.


Co mě nejvíc zarazilo, bylo, když mi spolužačka poslala video, kde Týnuška propagovala své řasy a pak vyšlo najevo, že jsou řasy z norka.

Nejdřív to bylo tak, že Týnka řekla, že řasy jsou syntetické. Pak někdo, s kým spolupracovala, řekl, že jsou z norka. Pak to dali i na oficiální stránky. Tudíž na drahou Týnku, která nebyla schopná si údajně zjistit, z čeho se budou vyrábět její řasy a naletěla svým společníkům, se nahrnula další várka vysvětlování a mnohdy i nadávek. Drahá Týnuš bez kapky inteligence začala šířit, jak jsou chlupy z norka jemně vyčasávány a zvířátku se nic, ale vůbec nic nestane! Následovala další sprška od lidí, kteří vědí, jak věcí chodí nebo při nejmenším umí používat google.

Hluboký nádech. Jak, vysvětlete mi prosím někdo, jak může člověk začít podnikat, když nemá ani kapku rozumu, aby si zjistil, z čeho jeho daný produkt bude vyráběný? Složení, to je snad první věc, která všechny zajímá. A nebo je tak naivní, že každému věří a prostě naletěla? To si jako myslí, že se všechno udělá samo? Že je podnikání tak jednoduché? Proboha, pokud tomu nerozumí a chce si hrát na velkou podnikatelku nebo nevím na co, tak proč si nezaplatí někoho, kdo se jí o všechny věci kolem postará, když ona o tom nic neví? Očividně peněz nemá málo, takže by to problém nebyl. Aspoň by se vyhnula dalšímu průšvihu. Upřímně, já nevím, čeho všeho je ta holka ještě schopná...

Víte, mě zaráží jedna věc. Ta holka si neuvědomuje, co svou hloupostí může způsobit? Sledují ji mimo jiné i děti, dospívající holky. A ty si teď myslí, že chudince Týnce chtějí všichni ublížit a všichni, kdo s ní nesouhlaví, jsou hloupé ovce bez vlastního rozumu! Ale to Týnuš vypustila zase nesmysl, co? Lidé si prý neumí udělat vlastní názor a jsou jako ovce a poslouchají ostatní. A že prý neví, který názor je ten správný. Sečteno podtrženo - jediný správný názor je ten od Týnuš, pokud souhlasíte jenom s ní a s nikým jiným, jste její ovce, jakmile s ní nesouhlasíte, blokne si Vás všude možně a jste taky ovce a k tomu ještě bez vlastního rozumu! Aneb názorný příklad toho, jak si drahá Týnuš protiřečí (a že to dělá často).

Další bomba je, že zveřejňuje (aspoň na youtube) jenom komentáře, které ona chce. Takže v těch komentářích vypadá jako holka, kterou všichni podporují, které všichni fandí, souhlasí s ní a uctívají ji. Sem tam zveřejní nějaký nesouhlasný komentář, ale jenom ten, na který může ona nějak reagovat a odůvnit si své jednání. Ale jakmile jí napíšete nesouhlasný komentář, který není ani v nejmenším vulgární a ptáte se, proč vlastně udělala to a to, tak to ani nezveřejní, protože na to nemá jak odpovědět.


Největší gól však bylo video o nenošení podprsenek, ve kterém si v podstatě ospravedlňovala, proč ona nenosí podprsenku. V poslední době totiž háže na instagram samé fotky bez podprsenky typu - kozy ven! A protože se na ni zase sesypala hromada kritiky, tak si musela nějak odůvodnit, proč ty podprsenky nenosí. Holka "mějte se rády takové, jaké jste" se silikony začíná hlásat o sebevědomí!!!! Dámy a pánové, to jsem nečekala. Takže holka, která si nechá udělat prsa, které se jí nehnou ani o milimetr, ať se hýbe před kamerou jak chce, bude teď někomu říkat, aby vyšel ven bez podprsenky, když to dřív sama nedokázala a do podprsenek si dávala ponožky? To je to nejvíc demotivující video, jaké jsem kdy viděla. Holka, která dřív nosila špatně padnoucí podprsenku, která byla zakomplexovaná a nechala si udělat silikony, teď bude říkat, ať ženy chodí bez podprsenky. Jako vidíte v tom ten paradox?

Kdyby takhle promluvila holka, co má normální přírodní hrudník, tak si každá druhá ženská řekne - wow, když má ona odvahu takhle vyjít ven, najdu tu odvahu taky! Ale takhle si většina normálních ženských řekne - no jo, ale já nemám tak pevná prsa, při každém kroku mi skáčou metr vysoko a navíc je ta chůze nepříjemná. A náctileté holky řeknou - mamiiii, zaplať mi operaci, ať můžu chodit bez podprsenky jako Týnka!!!

Když už jsem někde načala ty její paradoxy, zmíním i další: Ženy, choďte oblečené jak chcete, ale nenoste podprsenku, noste výstřihy až po kolena!Sečteno podtrženo - pokud potřebujete vypnout, není nic lepšího, než se podívat na některá její videa. Sice po zhlédnutí videa asi přijdete o pár mozkových buněk, ale rozhodně se pobavíte.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Site Administrator Site Administrator | E-mail | Web | 21. června 2017 v 9:17 | Reagovat

:-) Centralizace je zde na nic? ;-)

Vše je zde na něco, třeba potraviny jsou na to aby se snědli, knihy jsou na to aby se četli, atd. logicky je zde zvědavá otázka, co je zde na nic. V minulosti zde bylo běžné slovo budižkničemu, tedy to byl nejspíše člověk (politik, byrokrat), který zde nebyl na nic? Ten, kdo se nepřizpůsobí optimálně, konzumnímu systému, ten je budižkničemu.

Pokud je test na inteligenci, mohl by zde i být optimální test na to, nakolik jsi budižkničemu jako; král, císař, šlechtic, papež, prezident, předseda vlády, předseda politické strany, ministr, poslanec, senátor, diplomat, soudcem, notář, profesor, generál, guru, rabín, prorok, mesiáš, kouč, celebrita, milionář, ředitel, náměstek, podnikatel, atd. Nikdy se toho zde nevzdám, protože někdo musí říci to, že je Miloš Zeman nahý. O_O

2 Avilan Avilan | Web | 21. června 2017 v 9:32 | Reagovat

[1]: Dík za spam xD

3 Dol33larpi Dol33larpi | E-mail | 12. srpna 2017 v 17:29 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#ypf9maWcMm>
<img>http://0.00000007.ru/3#3GB2N920ud</img>
</a>
------------------------
Стабильно огромное количество socks и proxy серверов online
на сегодняшний день: 33557 IP в 198 странах
<b>Высокая анонимность - мы гарантируем, что наши прокси сервера целиком и полностью анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех соединений без применения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Замаскировать или поменять ваш IP можно 2-мя кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ дешевые расценки на анлимитный доступ при самом высоком качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении времени действия аккуанта.
ICQ бот на всех без исключения тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что надо для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#SUK9qnQ7Q6>Vip proxy</a>
__________
купить прокси ip
openvpn сети
прокси листы бесплатно россия
рабочие прокси россии

4 Avito777Diz Avito777Diz | E-mail | 16. srpna 2017 v 6:37 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито томск бесплатно
авито работа
купить аккаунт авито +с балансом
авито санкт
продам аккаунты авито +с балансом

5 GeorgeUnsew GeorgeUnsew | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 20:54 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>успех в млм, возможности сетевого бизнеса</a>

6 GeorgeUnsew GeorgeUnsew | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 20:42 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>млм цели, сетевой бизнес фаберлик отзывы</a>

7 AlysonAap AlysonAap | E-mail | Web | 7. října 2017 v 17:11 | Reagovat

Hi everybody! Lately I have been struggling with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-hcl-tab-50mg>url</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama