Červenec 2017

"Protikuřácký zákon" s odstupem času

24. července 2017 v 9:20 | Avilan |  Mé myšlenky
Nechtěla jsem o tomto tématu psát, protože jsem si říkala, že určitě půjde o zveličený povyk, že to nebude taková katastrofa, jak někteří líčí a předpovídají. Napadlo mě počkat si, jak to bude vypadat s odstupem času a ne se hrnout na článek ještě v době, kdy zákon neplatí. Zatím uběhla nějaká doba, co tento zákon zaběhl do praxe (od 31. 5. 2017). Rovnou říkám, že v zimě to bude vypadat zase kdo ví jak, ale teď mi jde o to, abych Vás seznámila se situací, která aktuálně panuje v Brně.


Kočky

18. července 2017 v 14:21 | Avilan |  Kočky
Vítám Vás u nové rubriky - Kočky. Nebojte, nebudu zde jenom kopírovat klasické články o jednotlivých plemenech, to opravdu ne. Budu se snažit nashromáždit informace o častých kočičích onemocněních, o kterých jsem sama donedávna nevěděla. Mám doma obyč kočku domácí, ale jednou bych si chtěla pořídit Ragdolla, proto se tu o tomto plemeni dočtete něco víc.

Neplánuji nic do daleké budoucnosti, uvidíme, jak často budou články naskakovat, přeci jenom od půlky září zase začínám ve škole. A jak jste si určitě mohli všimnout, to moc času na psaní nemívám. Snad rubriku jednou dostatečně zaplním a mnozí z Vás si z článků něco odnesou.

Děčín, Pravčická brána, Soutěsky - Hřensko

13. července 2017 v 9:25 | Avilan |  Zažila jsem
Zdravím! Už jsou to sice přibližně 3 týdny, co jsme byli na výletě v Děčíně a v Českém Švýcarsku, ale z různých důvodů jsem moc neměla čas sepsat článek. Buď jsem byla v práci a večer se mi už nechtělo nic psát nebo jsem byla zase někde pryč. Dole najdete i pár fotek :)